mm

°Fotím°Tvořím°Kreslím°Mimorealita°Kartotéka°

°Na křídlech múzy°

° Princové sežrali všechny bílý koně,dobrý víly chcíply a ona si konečně uvědomila, jak moc ty starý korálkový časy vrátit chtěla by...°


°°...aneb má zapadlá realita...°°

Jak si hrdá na svejch 17

27. dubna 2011 v 19:37 | Dullsinea |  Mimorealita
Ahoj drazí,

vím, že to tu hrozně zanedbávám,ale je stále a stále méně času. Navíc si stále říkám, dělám to pro svou zábavu...je to můj koníček a i když na něj momentálně nemám čas, nic to neznamená. Myslím si, že ti ( těch málo z mnoha lidí na internetu) co si alespoň trochu oblíbili mé stránky jsem zavítají občas i když je tu po článcích pusto prázdno. Těm, kteří vytrvali děkuji za důvěru a snad jim tenhle článek udělá radost =o) I kdyby to měl být třeba jen jeden človíček, tak to stojí za to =o)

Událo se toho mnoho od té (dlooouhé ) doby co jsem se vám neohlásila. Dobře dobře, už si nebudu sypat otravně popel na hlavu =D ... Vlastně mě tenhle článek donutilo napsat moje dumání nad tím, co mi vlastně přinesl minulý rok pěkného a co ošklivého. Stalo se pár věcí, které člověk ve svém životě chce zažívat co nejméně a pak také ale ty, o kterých sní a na které naopak třeba celý život čeká. No a někdy se ani nedočká.

Ta z těch špatných je, že mi přejeli kočičku...Jůlinku =o) Milovala jsem jí. Byla skvělá, roztomilá a dobrá kamarádka. Dávala na jevo, že mě má ráda a že ráda tráví svůj kočičí čas semnou... Nikdy nezapomenu na to, jak jsem ji našla na ulici před naším domem.Ten pohled už ve mě bude napořád. Pohřbila jsem jí na krásném místě v lese a doufám, že se má v tom kočičím nebíčku krásně. Myslím si, že někdy není rozdíl v tom jestli vám umře takhle milované zvíře nebo milovaný člověk. Někteří tvorečkové se vám prostě do srdíčka vryjou více než někteří lidé. Hlavně neumějí lhát a ubližovat. Teď v květnu to bude rok, co přišla na svět. Její maminka, kočička Vikynka je teď opět maminkou. Má čtyři koťátka...dvě černé, jedno mourovaté a jedno černo-bílé jako byla Jůlinka =o)

Další věcí, co se udála v minulém roce je splnění jednoho z mého mnoha snů. Seskok padákem!!! To se událo v začátkem září. Nebudu lhát, trochu jsem se bála,ale později jsem zjistila, že vážně nebylo čeho... navíc jsem měla vážně pěkného,milého a sympatického instruktora =o) No a co víc si přát? Poukaz na seskok dostala mamka k svátku od táty,ale její reakce byla že si přála let balonem a ne nějaký seskok..tak mi ho dala. A když jsem nastupovala do letadla před seskokem, začla panikařit, že místo sebe nechá zabít svoje dítě =D Nojo, to mě vůbec nevystrašilo =D Jsem ráda, že jsem do toho šla ! Klidně bych si to zopakovala a doufám, že se to třeba někdy poštěstí znovu =o) Uvidíme.

No a třetí věcí, která se mi stala v loňském roce a rozhodně ji nemůžu nezmínit. Tzn, musím ji zmínit =D Je nejkrásnější dárek k Vánocům. V prosince...začátkem toho měsíce jsem se seznámila s jedním klukem a těsně před Vánocemi jsme se dali dohromady. Lepší Vánoce jsem si nemohla přát. =o) Jsem zamilovaná až po uši. Což bych přála každému z vás. Je to úžasný pocit...=o) I když mě to stálo rozchod a ublížení jednomu člověku, nelituju toho. To se v životě prostě děje. Vím, je to "klišé" ale je to tak...po rozchodu se to urovnalo a jsme teď přátelé. Za čež jsem nesmírně ráda, protože tak úžasného člověka bych nechtěla ztratit. Na závěr prostě musím říct, že loňský rok byl fajn. A ač přinesl spoustu špatného nemůžu si stěžovat. =o) JSEM ŠTASTNÁ! A na úplný konec vám sem hodim písničku, kterou miluju!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 yas yas | Web | 30. dubna 2011 v 18:46 | Reagovat

skvěle čtivé!.)
jůlinky je mi líto. já přišla taky o hodně koček-kamarádů, ale zatím ne ten jediný, kterého znám (neříkám mám, protože není můj), ten nejmilejší..kocour. .D za což jsem pochopitelně ráda.

skok s padákem! to muselo být... úžasnéé ! tyhle věci, jako je skok, a všechno, strašně se toho bojím, ale na druhou stranu.. to musí být úplně úžasné. chtěla bych se někdy potápět. .D

a onu třetí věc snad ani není možno komentovat - jen je strašně krásné a milé, že ti to takhle klape, a přeji ti,  aby to vydrželo co nejdýl!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.