mm

°Fotím°Tvořím°Kreslím°Mimorealita°Kartotéka°

°Na křídlech múzy°

° Princové sežrali všechny bílý koně,dobrý víly chcíply a ona si konečně uvědomila, jak moc ty starý korálkový časy vrátit chtěla by...°


°°...aneb má zapadlá realita...°°

Za měsíc přijde Ježíšek !!!

24. listopadu 2010 v 17:04 | Dullsinea |  Mimorealita
Tak tedy, opět po dlouhé době jsem se rozhodla, že Vám něco sdělím :D Určitě z toho máte velikou radost.  Jak začít? No prostě nějak...

Naše škola se nám rozhodla dát dárek k Vánocům o měsíc dříve, a to v podobě rodičovského sdružení. Ti jsou na nás ale milí, že? Ale tak, mamka o všem ví, žádný průšvih nemám, ehm...řekla bych :D
Jediné, co mi činní potíže je matika a trochu chemie. S fyzikou už jsem se spřátelila ( docela ) a zamilovala jsem si naši fyzikářku. K mému zklamání je těhotná a od pololetí odchází na mateřskou, takže dostaneme někoho jiného. To teda : stujte u mě všichni svatí.

Páni, já za rok už maturuji...to je neskutečné, jak to všecko uteklo. Kolik věcí se stalo..poslední dobou se mi docela lepí smůla na paty. Vždycky, když začnu mít pocit, že na mě všecko padá, začnu se stahovat a mívám občasné záchvaty, které odnášejí mí milí. I když se snažím tolik všecko ovlivnit, nejde to, někdy to prostě ujede. A poslední dobou jsem vážně na zabití, má to svůj důvod, tedy spíše důvody...Těmi Vás nehodlám zatěžovat, protože se mi o tom všem mluvit nechce..je toho tolik.. Já nechápu, proč se někdy neděje nic, a pak to přijde všecko najednou. Vy tomu rozumíte? Jediný takzvaný zákon schválnosti, jak jsme říkávali jako malí.


Ach, musím se vám zmínit o mé návštěvě Berounského kina. Nejdříve jsme tam byli před nedávnem se školou na filmu, z konce druhé světové války, s názvem Habermannův mlýn. Musím říct, že filmy a knihy s touto tématikou mě vždycky tak pohltí, až se tomu sama divím. Ale prd, nedivím, není čemu se divit. Vždyť.. prožít něco takového...muselo být jako peklo na zemi. Udělal na mě ten film docela dojem, i když musím přiznat, že znám lepší z filmy o téhle době. Například Silver A. To je film, který se mi vryl do paměti i do srdce napořád. Miluju také Četnické hůmoresky, i když to je seriál z doby po první světové válce a je tam naznačen i začátek druhé světové války. A to takovým způsobem, že mě to prostě dostalo na lopatky, uchvátilo, vyrazilo dech. Nevím, jak jinak to napsat. Tím neříkám, že tento film je špatný, kdybych měla hodnotit, z deseti hvězdiček ( přičemž deset je nejlepší hodnocení a nula nejhorší) bych tomuto filmu přiklepla osum.

Dále jsem byla v kině na filmu Občanský průkaz. Deset hvězdiček z deseti !!! Mocný to film !!! A navíc jsem na něm byla v kině ve svátek, ta atmosféra 17. listopadu...no, co vám budu povídat. ROZHODNĚ DOPORUČUJI!!!

No a to ještě není všecko. Do třetice, aby toho nebylo málo, jsem v pátek byla na Harry Potter a Relikvie smrti. Je to pěkně natočené, to musím uznat. Po pravdě jsem se ke konci už trochu nudila, nebylo to tím, že by děj nebyl zajímavý, jen prostě to bylo moc dlouhé. Zabijou tam skřítka se jménem Dobby. To mi slzička málem ukápla. Já jsem prostě takový člověk, který se do toho děje vžije, přestože třeba nechce nebo se o to ani nesnaží. Třeba když jsem nedávno viděla film PS: Miluji tě, nemohla jsem se ubránit a skoro celý jsem ho probrečela. :D přitom je to tak krásný film !!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vendy Vendy | Web | 24. listopadu 2010 v 17:55 | Reagovat

Pěkný přehled zajímavých filmů! Asi jsem neviděla ani jeden z nich (s výjimkou P.S. Miluji tě - to byl moc pěkný film) - válečné filmy opravdu moc nemusím, i když jsou většinou výborně natočené. Občanský průkaz jsem taky neviděla, tak se nechám za čas překvapit DVD - a na Harryho Pottera se snad ještě letos dostanu...
Doufám, že nový fyzikář nebude pes a taky že vás naučí.
A potěšilas mě s Ježíškem! :-)  8-)  :-)

2 Destiny Destiny | Web | 24. listopadu 2010 v 18:03 | Reagovat

Mě rodičák naštěstí dopadl dobře :)
Matika a chemie jsou moji největší nepřátelé :/ Jo, Váánoceeeeee :D Dnes u nás poprvé sněžilo, tak očekávám Vánoce na sněhu :)

Miluju knížky, ale ráda se kouknu na film. Mám radši zahraniční filmy, i když můj nejoblíbenější film je český - GYMPL :)
Úžasné filmy jsou taky Keith, Juno

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.