mm

°Fotím°Tvořím°Kreslím°Mimorealita°Kartotéka°

°Na křídlech múzy°

° Princové sežrali všechny bílý koně,dobrý víly chcíply a ona si konečně uvědomila, jak moc ty starý korálkový časy vrátit chtěla by...°


°°...aneb má zapadlá realita...°°

Kdo neskáče není ČECH!!!! Hop,hop,hop...

24. května 2010 v 18:52 | Dullsinea |  Mimorealita
Dneska mi vážně snad nic nedokáže zkazit náladu,poněvač mám stále před očima tu vteřinu,kdy skončila třetí třenina včerejšího zápasu mezi ČR a Ruskem. Taková radost a euforie, když jsme to vyhráli a získali zlato. Fanoušci tady v Drozdově se po v dost podnapilém stavu po skončení zápasu vydali na okruh po vsi s vlajkou na zádech,jásali,křičeli a zpívali tak, že jsem nemohla usnou ještě dvě hodiny po tom. Dokonce tady někdo zapálil rachejtle, takže jsme to měli i s malým ohňostrojem. Když jsem ráno vstávala, bála jsem se, jestli se mi to třeba nezdálo,ale když jsem se podívala do zrcadla a viděla ty kruhy pod očima, odpověď mi byla víc než jasná =D. A radost začala na novo. I když je pravda, že dneska jsem dostala dvě takové rány pod pás. Dostala jsem další čtverec z fyziky,což si nemůžu už dovolit, jestli nechci čtyřku i na takovej papír,co se dává koncem školního roku studentům. Když já to prostě nezvládám,ať se snažím jak se snažím. Nejde to, nemám na to mozek. A druhá o to větší rána byla,když jsem si přečetla, že Petr Muk už není mezi živými. Zpěvák,který si mě získal svým vzhledem,povahou a zpěvem když jsem byla malá. Pamatuju si přesně ten okamžik, jak jsem si koupila ještě jeho kazetu. Měla jsem z ní hroznou radost a utratila jsem za ní všechny moje penízky ( to víte moc jich nebylo).A stejně je to náhoda. Může to být nejvíc dva dny zpátky, přemýšlela jsem,že tu kazetu opráším,protože jsem si uklízela šuplíčky, tedy lépe řečeno přeuklízela a přendavala jinam.A najednou se dozvím tohle.Nemohla jsem tomu uvěřit, byl to hrozný šok. A těch šoků je poslední dobou nějak moc.  Chudák, takovej mladej.Prej se spekuluje i o sebevraždě,ale já si osobně nemyslím, že by se zabil sám,přestože trpěl velkými depresemi. Chtěla bych tedy si ho alespoň připomenout mou nejoblíbenější písničkou od něj, tady je :


Po dlouhém přemlouvání mě nakonec udolali k tomu, abych šla vypomáhat na pohádkový les do Hořovic. Takže zejtra si jdu vybrat a vyzkoušet kostým =D a v sobotu se na to vrhnem po hlavně. Jsem si dělala srandu, že se nemusím ani převlékat,že se mě ty děti budou bát i bez kostýmu. =D
No,ovšem to není jen tohle, víkend bude dost plnej.Pátek,sobota- reggae meeting,pohádkovej les,pouť ( teda s tou poutí si nejsem zas až tak jistá, protože to nikdo neví s jistotou jestli je tenhle a nebo až příští víkend),neděle-učení,hromada učení.

Musím se pochlubit- mám Čecho-decho od maxim turbulenc =D no fakt, nekecám =D Spolužačky ségra je má ráda, tak jí k narozkám koupili jejich cd..no a já jsem se tak zmínila, že jsou supr a už jsem je měla na fleshce =D to se mám,co ???
Dneska jsem se zase vydala fotit na zahradu. Sice jen na deset minut,protože víc času jsem si dovolit nemohla,ale alespoň něco. Fotila jsem berušku,pavučnu,pampelišku,psa,berušku,pavučinu,pampelišku, psa...=D jo a ještě šneška jednou =o)
Taky mi mamka přivezla z Berouna takovej šáteček z listového těla s višnovo-tvarohovou náplní, mňám. Výbornej byl.

nnj
Dneska jsem šla do školy v klobouku a spolužačka měla zrovna novou čepici, tak jsme si to prohodili a šla jsem domů v čapce. Si asi lidi myslí, že umím čarovat =D Noo když mě se ta čapka začala líbit, asi si jí pučim napořád jak se tak říká. Jedinej zádrhel je, že spolužačka má ten muj klobouk, kterej taky mám ráda a navíc je z Paříže, takže asi budu muset čepici vrátit =D No nic. Du si dorýsovat matiku...ano tu příšerně nudně ubíjející matematiku. Litujte mě.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Hudba, které dáváte přednost..

Dechovky 5.7% (5)
Ska 6.9% (6)
Punk 14.9% (13)
Rock 34.5% (30)
Hip hop 2.3% (2)
techno,tekno 2.3% (2)
Pop 5.7% (5)
Vážná hudba 4.6% (4)
jiná možnost 23% (20)

Komentáře

1 Bee Bee | Web | 24. května 2010 v 19:42 | Reagovat

Zápas naprosto dokonalej. Fandila jsem do posledních minut, doma u televize. Na sobotní zápas s atmosférou hospody to nemá. (Ikdyž jsem jen obsluhovala - i tak to byla nádhera).

Petra Muka je škoda, od něj jsem vždy zbožňovala písničku Stín Katedrál. Byl to výborný zpěvák.

2 Kája Kája | Web | 24. května 2010 v 19:43 | Reagovat

Hokejsti jsou fakt skvělí :) U nás taky všichni slavili...opilce jsem potkávala jetě cestou do školy.

3 Slížačka Slížačka | Web | 24. května 2010 v 20:02 | Reagovat

Matika? Tak to tě lituju xD

4 poetiza poetiza | Web | 24. května 2010 v 23:31 | Reagovat

Je ho škoda, byl to skutečný týpek.. a hokejisté jsou nejlepší!

a rty musíš držet narťené.

5 Sofie Sofie | Web | 25. května 2010 v 8:15 | Reagovat

z hokeje koukám šílí všichni :) Ale moc jim to přeju, zlato si zasloužili, dokázali prakticky nemožné :D jj, taky si nemyslím, že by se zabil, dyť má ženu, dítě a navíc to album. Vlastně ani nevím jakými depresmi to trpěl? Matiku...brr...já zas pořád deskriptívu. Mno, to tu čapku asi budeš muset vrátit :D ale tak si to zase s kámoškou můžete občas prohodit...

6 101% Cocotte 101% Cocotte | Web | 26. května 2010 v 14:12 | Reagovat

Zajímavá náhoda s tím Mukem a kazetou... Moje ségra zas den před Jacksonovou smrtí koukala na jeden z jeho filmů a řekla "to bude hustý až umře - ale to až tak za dvacet let" a v noci se dozvěděla, že umřel. Zvláštní...

7 Vendy Vendy | Web | 26. května 2010 v 20:30 | Reagovat

Zlatou jim přeju, fanouškům se nedivím, ale nepatřím k nim. Hokej mě vůbec nebral... spíš mě sebrala ta smrt Petra Muka, už proto, že jeho písničky mám ráda, že jeho smrt byla nenadálá a nečekaná, a že byl ještě poměrně mladý chlap, lépe řečeno chlap v nejlepších letech. Myslím že o sebevraždu nešlo, spíš se předávkoval nechtěně, nebo tělo už prostě tu dávku nestrávilo... Z jeho písniček nejvíc miluju Stín katedrál (i když to není jeho původní, je moc dobře přezpívaná a v jeho verzi se mi líbí víc než originál.)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.