mm

°Fotím°Tvořím°Kreslím°Mimorealita°Kartotéka°

°Na křídlech múzy°

° Princové sežrali všechny bílý koně,dobrý víly chcíply a ona si konečně uvědomila, jak moc ty starý korálkový časy vrátit chtěla by...°


°°...aneb má zapadlá realita...°°

Pro jedno kvítí slunce už svítí !

23. dubna 2010 v 15:46 | Dullsinea |  Mimorealita
Ach drazí...v první řadě se vám chci omluvit, že jsem sem ještě nebyla schopná dát fotky z Paříže. Ano jsem neschopná,zaneprázdněná a líná. Nooo byla bych ráda, kdyby jste upřednosťnovali z oněch třech možností tu druhou, ta je taková nejvíc ucházející. :D
jj

 Dneska jsme měli psát ten velký test z matiky.Nevím, nastal nějaký zlom, prostě nám to dá až v pondělí, přestože testy už měla připravené. Chtěla jsem to mít už zasebou. Stalo se vám někdy, že jste brečeli vztehy, z nervů a já nevím z čeho všeho najednou? Prostě ve mě došlo k explozi emocí a začali mi téct slzičky, i když jsem nechtěla. Jediné vysvětlení co pro to mám, je vážně to, že už jsem to chtěla mít pekelně za sebou a vědět na čem tedy jsem.


Takhle jsem si zkazila vejkendík. Budu na to muset pořád myslet,přestože zítra dopoledne vyrážím na Majales do Plzně. Teda nevím to ještě jistojistě, kamarádka mi o tom řekla až dneska. No ale já si myslím, že by to bylo fajn. Co mě ale štve je, že tam nebude Vypsaná fixa. Chjo..je dneska v Hradci a na čarodky v Praze, jenže oboje nepřipadeá v úvahu. tedy dneska by byl na fest príma den,supr atmosféra,ale hrajou od čtvrt na pět a než někoho splašim( jestli vůbec bych),aby jel semnou a taky Hradec není zrovna blízko.No prostě by to nemělo cenu. A ta Praha? Na čarodky už je něco naplánovaného, takže to taky padá. Ještě zpátky k těm testům..Tenhle týden jsme měli psát z fyziky,francouzštiny a matiky. Podotýkám, že všechno to měli být čtvrtletky. Nevím,co se děje - francouzštinu nám odložila na další týden na středu,dneska odložila na pondělí tu matiku a to ke všemu píšem v pondělí z ruštiny,v úterý z chemie a ve čtvrtek z dějepisu.No a aby toho nebylo málo, tak pondělí a úterý budem mít ve škole inspekci. Jako jestli mi budou koukat pod ruku při nějakém testu, tak jim asi něco hezky od plic řeknu. Nesnáším když se chci soustředit a někdo na mě civí nebo nademnou stojí. Takže držte palečky,ať to dopadne co nejlíp to půjde, stačí už že jsem nejvíc zkazila tu fyziku.No a ještě visí ve vzduchu písemka z bižule.Achych ouvej.

Jednu výhodu to má, ulila jsem se dneska z těláku. Bereme první pomoc-zkouší nás z toho. Takže alespoň tomu jsem se vyhla,ale co no..čeká mě to třeba příští týden. No řeknu vám,celá žhavá.

Dnes ráno jsem si přivstala, abych jela do školy dřív a ještě se mrkla na tu matiku. Když jsem šla na autobus, ta akorád vycházelo sluníčku. To byla nádhera panečku. Měla jsem u sebe jen telefon, tak to mám vyfocené na telefonu,ale to je nic moc kvalita. No určitě to není naposled,co jsem si takhle přivstala, takže příště si pokusím vzít fotoaparát.

Včera jsem se po dlouhé době viděla s mou kamarádkou ze základky. Měla bych definovat, co je to po dlouhé době. No řeknu vám..na nás dvě to byla dlouhá doba..asi dva nebo tři týdny. Takže jsme to všechno zdrbli :D Vždyť to znáte ne?

Minulý týden jsem chtěla jít na festival Hudbou proti nudě do mého oblíbeného klubu Labe, bohužel mi nějak nevyšel čas, takže mi to uteklo,což mě docela mrzí,ale nedá se nic dělat. Byla jsem minule,půjdu příště...pro jednou se to nezblázní :) No a už nějak sami poznáváte, že jsem úplně vygumovaná a nevím,co psát. XD Ne vážně, jsem unavená, tim to bude. Tak se mějte hezky :) A buďte cool,in a trendy .D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Na jaké písmenko začíná vaše jméno?

A 12.4% (16)
B 5.4% (7)
C,Č 0.8% (1)
D 3.1% (4)
E,F 1.6% (2)
G 0.8% (1)
H,Ch 4.7% (6)
I 1.6% (2)
J 2.3% (3)
K 8.5% (11)
L 11.6% (15)
M 13.2% (17)
N 3.9% (5)
O 1.6% (2)
P 7.8% (10)
Q 0.8% (1)
R 3.1% (4)
S 0.8% (1)
Š 1.6% (2)
T 5.4% (7)
U 0.8% (1)
V 2.3% (3)
W 1.6% (2)
X 0.8% (1)
Y 0.8% (1)
Z 1.6% (2)
Ž 1.6% (2)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.