mm

°Fotím°Tvořím°Kreslím°Mimorealita°Kartotéka°

°Na křídlech múzy°

° Princové sežrali všechny bílý koně,dobrý víly chcíply a ona si konečně uvědomila, jak moc ty starý korálkový časy vrátit chtěla by...°


°°...aneb má zapadlá realita...°°

Bezednost víkendová

27. března 2010 v 9:48 | Dullsinea |  Mimorealita
Nechci, aby tenhle víkend skončil :) Příští týden mě čekají samé testy, na které se toho musím naučit hrozně moc, jsou toho kvanta. Takže mi asi rozumíte, že se mi do toho nechce.
Včera byl ten koncert Wohnoutů v Hořovicích. Já jsem tam nakonec nešla,ale pověřila jsem kamarádku, ať mi alespoň přinese placku :) A kamarád mi přislíbil, že se pokusím přínýst podepsanou paličku :) Tak jsem zvědavá, jestli se mu to podařilo. Už mám tři- jednu od Jaksi taksi ( to byla moje první palička od oblíbené skupiny), druhá je od Punk Floid a třetí od houby. Plus tedy ještě trsátko a brýle, ale tím už jsem se chlubila. No a když nad tím přemýšlím- mám už tři paličky, to by byl hřích je nezačít sbírat, že? Nejvíc by mi ale udělala palička od Nickelback a nebo od Vypsané fixy. :)

Teď mě čeká nemilosrdné přepisování sešitu na zeměpis. V úterý píšem, je toho docela dost a já už si pěknejch pár hodin nenapsala ani čárku. Přesněji řečeno, od té doby,co jsme začali brát to, z čeho budeme psát. Takže musím máknout a aspoň si to prozatím opsat. Slepá mapa byla celkem v pohodě, z tý jsem dostala jedna, ale tak to je něco jinýho než teorie. Božínku. No v pondělí mě !opět! čeká veliký test z ruštiny. Ten píšem vždycky, když doberem lekci.No, snad to nedopadne, jak ten minulý test. Od té doby jsme však psali diktát a nechala jsem se vyzkoušet ze slovíček :) oboje za jedna :) hůůůůrá!!! V úterý mě mimo zemáku čeká taky test z chemie, která mě děsí už teď. No a ve středu fyzika, z tý taky nemam moc dobrej pocit. Musim zamakat trochu, poflakovala jsem se už dost. Když snadněji se to řekne, než-li udělá. To zná myslím každý.

Dost o škole, o té píšu pokaždé.

Včera jsem seděla na zahradě. Máme naskládané dřevo a za tím je taková ukrytá lavička z výhledem na pole,lesy,Hořovice,Žebrák...Mám to tam ráda. Ráda si tam posedím. Včera jsem tam seděla s kamarádkou a najednou začalo pršet, hromy blesky. Achych ouvej. Já se nebojím těch záblesků,ale těch ran je doprovázejíc. To ej děs běs. Nejdříve jen tak kapalo a najednou se strhl takový slejvák. To byly kápy jako mrakodrapy.

Mám chuť si zase něco namalovat. Mám pár dílek, které jsem vám sem ještě nedala. Já ráda kreslím podle vzoru. Tedy myslím podle kreslené předlohy. Čím jsem starší, tím mám míň fantazie v některých oblastech. Dřív jsem si sedla a kreslila a kreslila, nápady se jen hrnuly. Ale teď? Je to děs běs :D Na básničky mi zatím inspirace ještě nedošli. Asi proto, že slovy dovedu víc popsat co cítím než vyjádřit obrázkem. Kdybych uměla krásně malovat, asi by tomu bylo jinak. Ale slovy je to popsat mnohdy jednodušší než-li nakreslit.
Zrovna dneska,když je venku škaredě  a poprchává, mám chuť se projet na kole. Né nikam daleko a né moc do kopce, to by taky mohlo bejt to poslední co bych udělala. Ale jen tak,zvolna na pohodu, rozumíme?
Jůůů, teď hrajou na kissu pěknou písničku, na tu nejrači pařim, když jsme v klubu v Žebráce.Je hrozně chytlavá.
Stalo se vám někdy, že jste kdysi dávno objevili nějakou krásnou písničku, jež se postupem času někam zašantročila? A pak po dlouhé době jste ji náhodně znovu objevili a znovu se do ní zamilovali? To se mi stalo před pár dny s touhle písničkou.
VAROVÁNÍ: její dokonalost způsobuje okamžitou závislost.Tuhle skupinu doporučuju!! 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.