mm

°Fotím°Tvořím°Kreslím°Mimorealita°Kartotéka°

°Na křídlech múzy°

° Princové sežrali všechny bílý koně,dobrý víly chcíply a ona si konečně uvědomila, jak moc ty starý korálkový časy vrátit chtěla by...°


°°...aneb má zapadlá realita...°°

Vlastní anděl mě kazí, včera mi připálil dneska mě opil.

24. února 2010 v 10:19 | Dullsinea |  Mimorealita
Hned úvodem se vám musím k něčemu přiznat : MÁM RÁDA KOZÍ SÝR. A je to venku a je mi líp. Bavila jsem se totiš s kamarádkou a nějakým způsobem padla řeč na sýr, takže i na ten kozí. Ona řekla něco na ten způsob, jako že jej jedí jedině hrozný prasata. Tak sem trochu znervozněla a pak lživě přikývla. Dej Bože, ať nikdy nenarazí na tyhle stránky. :D Přiznávám, ten sýr trochu smrdí,ale ta chuť je skvělá, ochutnala jsem jej nedávno a opravdu mi chutná. Ještě bych chtěla ochutnat kozí mléko,ale né to kupované. Domácí a jelikoš bydlím na vesnici neměl by s tím být větší problém. I když mě zaráží, že když jsem z vesnice ještě jsem jej neochutnala.Ale jsem na tom ještě dobře, jedna holka od nás z vesnice, která si hraje na městskou madam nepozná kouhouta od slepice a to opravdu. Prozdradím vám, že je to i na youtube, ale nebudu to jsem vkládat,poněvadž nejsem zákeřná tak jako ona. Mír semnou a zlý pryč. XD
Je neuvěřitelné, jak to letí, před okamžikem byl pátek a já jásala, že začínají prázdniny a ona už je středa a prázdniny skoro v tahu. Jsem zvědavá, jestli ti pracanti na naší škole vymění do konce toho týdne okna v určených učebnách. Moc bych na to nesázela, když jeden záchod dělají skoro od začátku školního roku. Kouří ve škole a pak to tam smrdí, já nevím, řekla bych že škola by si možná měla našetřit víc peněz a najmout lepší pracanty, bylo by to dřív a možná i lepším způsobem,ovšem dražší.No a to přeci nejde, škudlit se musí všude. Ty okna vyměněná nebudou na to bych vsadila svoje boty. Včera večer jsem šla kolem gymplu na autobus a vyměňovali to tří,ale tím způsobem,že dva kouřili a jeden stál na štaflík rádoby něco montujíc. Já vám nevím, kam ten svět spěje.
Kamarádka mi poslala na netu odkaz na brigádu externího redaktora. Mě by bavilo psát jako redaktor a ke všemu za to dostávat peníze, ale příčí se mi vyhraněnost. Nevadí mi třeba obecně Záhady, domácnost,příběhy ze života a blá blá blá...tam si vždycky můžu vyhledat to,co mě zajímá,skoro cokoli, má to velký rozsah a zasahuje to i do jiných tématickýxh okruhů.Ale psát o tom, jak ušetřit elektřinu, do toho se mi opravdu nechce. Když mi to říkala, buď se o tom nezmínila a nebo jsem špatně poslouchala, takže mi svitla naděje, že bych mohla psát "na volné noze" o čem se mi zachce a ještě za to s trochou štěstí dostat zaplaceno. No co nadělám.

Dneska jsem domluvená s kamarádkama (Pájuš a Jituš) že vyrazíme někam do přírody a dáme si vodnici jako za starých časů. Vyrážím odpoledne, ale do té doby jsem si řekla, že musim něco stihnout, musím si alespon přepsat referáty na dějepis do sešitu a nějak si z toho udělat výpisek. Naložila jsem si toho na prázdniny tolik,co bych ráda stihla,ale lenivým a nedaří se mi to. Takže dneska si dávám za úkol : Přepsat ten děják,popsat další obrázek z frj( juchůůů už mám jeden, dnes musim druhej a pak na mě čekaj další dva, nechce se mi do toho, to včera jsem měla celej večer chut mluvit francouzsky),ostříhat Lucince drápy,vyčistit vodnici,trochu pouklidit a pokud možno pokročit ve čtení knížky,kterou mam rozečtenou hrozně dlouho. Zaraženě zjištuji, že je na všechno času mín a mín. Dříve jsem nechápala lidi, kteří neustále říkali, že nemají čas, že nestíhají. To se mi stalo jednou za uherský rok,ale jelikoš jsem se nechala zatáhnout do tohoto uspěchaného světa,pokořil mě mezník času také. A tak skoro všechno dělám splašeně,chci stihnout co nejvíce věcí a pak nadávám na to, že jsem líná a že nic nedělám, jinak by nebylo možně toho tolik nechat neudělaného za sebou. Někde jsem četla zmínku, že čas se neustále zrychluje a věřila bych tomu, to jinak není možné.


Taky mi můj "dopisový" kamarád konečně zaslal odpověd, kterou jsem já od včerejška ještě neotevřela. Už jsem zapomnětlivá, tak nevím jestli jsem vám říkala, že si s pár lismi takto dopisuji. Je to fajn,odreaguju se u toho a hlavně oprašuju psaní klasických dopisů, na které je v dnešní době víc než zanevřeno. Tenhle koníček mám už od dětsví, jednou jsem si dala adresu do dětského časopisu, nevím jak se jmenoval,ale vím, že byl plný osmisměrek,hádanek a křížovek (atd.).Adresu jsem si tam dala proto, že tam byla kolonka pro ty,co si chtějí dopisovat,což se mi velice zalíbilo, v té době jsem si psala už s "babi a dědou"(tak se vždycky podepisovali na zavěr dopisu),kteří tedy nebyli moji příbuzní,ale psala jsem si s nimi proto, protože jsem je poznala na dovolené v Italii, bydleli ve stejném hotelu a takové malé vlezlé pískle jako jsem já si tehdy získalo jejich přizeň. Vyměnili jsme si při odjezdu adresy a až do minulého roku jsme si pravidelně dopisovali. Jednou jsem za nimi dokonce s rodiči vyrazila na výlet a "děda" mi upekl krásný velký a barevný dort, byl to vyučený cukrář, měl moc šikovné ruce. Mám jejich fotku do dnes. Bohužel mi na můj poslední dopisu neodepsali a to už je to skoro rok.Pak jsem jim poslala přání k Vánocům,ale ani to mi neoplatili. Nevím tedy,co se s nimi stalo. Jestli se odstěhovali nebo...nechci myslet na nejhorší, tak zvolím možnost, že jsem je už prostě nebavila. Všechny dopisy mám od nich schované, bylo to moc krásné a fajn,budu na ně vždycky moc pěkně vzpomínat.


Taky mě docela štve, že nemam čas na psaní básniček, kterému jsem se dříve věnovala hodně. Působím na literu.cz a nedávno jsem konečně dokončila sbírku, která je nazvaná Drozdovská recese a obsahuje 50 děl.
Na focení taky není moc čas, ale jelikoš jsem se vrhla do projektu 365, tak každý den vyfotím alespon jednu fotečku. S hrůzou zjištuji, že jsem ztratila druhé nabíjecí baterky, fňuk. Jsem to ale trdýlko, takže se hbitě otáčím a nabíjím a nabíjím. Takhle to dál ale nejde, musím si pořídit nové, náhradní za ty ztracené přinejmenším.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gerard XoXo Gerard XoXo | Web | 24. února 2010 v 10:21 | Reagovat

a kdo nemá xD proč ne xD

2 ♥*Anetk@*♥ ♥*Anetk@*♥ | Web | 24. února 2010 v 10:21 | Reagovat

Ahoj!Jestli se chceš podívat na Kouzelníky z Waverly:FILM,tak běž ke mě na blog teď jsem to tam dala.

3 david-r92 david-r92 | Web | 24. února 2010 v 10:22 | Reagovat

Nevidím na tom nic špatného - mít rád/a kozí sýr :-D

4 kiki kiki | Web | 24. února 2010 v 10:25 | Reagovat

hezů

5 martyny martyny | Web | 24. února 2010 v 13:07 | Reagovat

Já sem taky z vesnice, si kozí sýr i děláme vlastní, mňam :)

6 PavelK PavelK | Web | 26. února 2010 v 0:15 | Reagovat

Dobrý článek, doporučuji pridat stránku do katalogu http://www.czsurf.cz pro zvýšení návštěvnosti.  ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.