mm

°Fotím°Tvořím°Kreslím°Mimorealita°Kartotéka°

°Na křídlech múzy°

° Princové sežrali všechny bílý koně,dobrý víly chcíply a ona si konečně uvědomila, jak moc ty starý korálkový časy vrátit chtěla by...°


°°...aneb má zapadlá realita...°°

Ježíšek - TP

30. prosince 2009 v 11:52 | Dullsinea
Poslední dobou se mi začlo líbit na blogu www.gumeedek.blog.cz . Autorka blogu je moc milá,krásně píše a stránky vede přímo vzorně :D Já jsem se s jejím souhlasem dovolila inspirovat jedním takovým tipem článků a tím má být právě tento. Na jejím blogu má vymezenou rubriku pro tzv. TÉMA MĚSÍCE. A mě to přišel jako velice zajímavý nápad a tak budu od teď každý měsíc vymýšlet témata pro lidičky, kteří rádi chodí na můj blog a budu ráda, když každý z vás napíše, co si myslí, třeba pak něco ze vzpomínek,nějakou zkušenost atd. atd. Od dnešního dne, najdete téma měsíce každý měsíc v rubrice Myšlenky v bezvědomí :)

TÉMA PROSINCE 2009: >>Ježíšek<<


Přestože je již po 24.12, kdy v České republice chodí Ježíšek, zveřejňuji tohle téma až nyní z důvodů výše uvedených.
Ježíšek je symbolem českých Vánoc, ale bohužel je víc než často, převážně dětmi ztotožňován ze Santou, který se vůbec nenarodil v jesličkách v Betlémě nebo Ježíšek nežije na Severním pólu, kde žije santa atd. Ale najdou se přesto tací, kteří doopravdy vidí Jěžíška jako malé miminko,které leží v jestličkách a roznáší dárky svou nadpozemskou mocí. Jak dlouho jste věřili na Ježíška? Já si nejsem jistá, ale vím, že jsem věřila hrozně dlouho, možná až do třetí třídy. Nu což, bylo to hezké něčemu věřit, já se za to nestydím :D Když jsem se ale dozvěděla, že Ježíšek neexistuje, že dárky kupují rodiče, hrozně jsem se rozplakala,seděla v křesle v obývacím pokoji a byla naštvaná na celý svět, obzvláště pak na mé rodiče a bratra, že mi tak dlouho lhali. Já už od malička nesnáším lhaní, tak možná to mě předtím dostalo tolik dokolen, ovšem dnes už na to vzpomínám s úsměvem. :) No ještě aby ne, že?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 pan troubelín pan troubelín | Web | 30. prosince 2009 v 13:14 | Reagovat

něco v roce 2012 se stane ! a jestli ne konec světa tím líp (:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.