mm

°Fotím°Tvořím°Kreslím°Mimorealita°Kartotéka°

°Na křídlech múzy°

° Princové sežrali všechny bílý koně,dobrý víly chcíply a ona si konečně uvědomila, jak moc ty starý korálkový časy vrátit chtěla by...°


°°...aneb má zapadlá realita...°°

Tvá hlava je nedobytná tvrz

22. listopadu 2009 v 11:04 | Dullsinea |  Mimorealita

Dneska jsem se probudila a stékali mi slzy po tvářích. Když jsem se rozkoukala a uvědomila, co že se mi to vlastně zdálo, tak jsem jsem z těch slz nebyla už vůbec překvapená. Že bych brečela ze spaní se mi stalo jen dvakrát. Náladu mi to nějak nepokazilo, jen na ten sen musím pořád myslet, protože byl zváštní. Věřím ve výklad snů, sny si vykládám, baví mě to. Tedy né podle snáře, to je totiž největší hovadina. Přestože si sny vykládám už dost dlouho, tenhle sen se pro mě stal oříškem, nechápu totiž jednu souvislost z toho snu a jelikož tam byla dost častá, má pro mě radikální význam. No mám ještě jednu známou, která se tomu věnuje déle než já, tak mi snad podá pomocnou ruku. Uvidíme no. Pak když jsem se teda trochu rozkoukala a vstala,podívala jsem se z okna a všude kolem mlha. Krásná šedá hustá mlha. Jednou, teda už na základce se mi stalu, že když jsem ráno šla do školy,také padla taková mlha. To bylo hrozný, člověk neviděl ani na krok, a to doslova. To jsem měla pak docela strach, když jsem nastoupila do autobusu,jestli to ten řidič uřídí. No a jak vidíte, žiju, takže to zvládl. xD Jinak včera u mě byla moje milá a hrozně jsme se nasmáli. Opravdu od srdce. To jsem potřebovala, takhle jsem se už dlouho předtím nezasmála. No a taky se to na mě podepsalo. Když jsem večer ulehla k televizi na Sněženky a machry po 25 letech,cejtila jsem na každý části mýho těla, jak mě ten smích vyčerpal. Po druhý reklamě jsem už nemohla udrřet oči, tak jsem šla do pokoje,švihla sebou na postela a v tu ránu jsem spala. A dnešek bude jen takovej relaxovej den. Mamka teda po mě chce, abych s ní někam jela, jenže já jsem líňoučká xD No jenže asi budu muset jet, takže to budu muset nějak přežít. xD Ale tak prej bychom se zastavili i na hřbitově dědečkovi na hrob, kam já jezdím ráda,přestože jsem dědu nikdy nepoznala. Děda umřel, když mojí mamce bylo sedum, takže možnost, že jsem se mohli poznat dělí dost let. Ale mamka o něm vždycky moc hezky mluví a to mi stačí an to, abych ho měla ráda taky. Koneckonců byl to můj děda a prý jsem po něm zdědila pár vlastností, tak proč si ho alespoň nepředstavovat, že? :)
No jinak chci zase mluvit o škole. Vzhledem k tomu, že jsme v pátek psali čtvrtletku z matiky a já to nejvíc zkazila, tak si myslím, že v pololetí bude na vysvědčení moje první čtyřka. Nevím, prostě matika mi nejde. Chemie mi nešla zas v prváku, jelikoš ale nastala změna profesora,mám ji teď mezi 1-2 a baví mě. Na fyziku se nám taky profesor změnil. Teda abych to upřenila: namísto starého pana profesora jsme dostali planí profesorku. Je taková svérázná trochu, ale známky mam zatím do trojky, takže to nedopadne zas tak špatně, snad. Ale ta matika je prostě pro mě největší strašák. A musím se vám pochlubit :) Byla jsem zkoušená z francouzštiny :) Naše profesorka si vezme dvě "oběti" a ty zkouší ze tří témat. Jako, že z jednoho, ale většinou stejně alespon okrajově se mluví o všech. No a ten,co je zkoušený musí sám povídat pět nebo více minut ve francouzštině,po té mu ještě jsou položeny doplňující otázky paní profesorové. Byla jsem zkoušená s Ivankou :) A jelikoš jsem byla zkoušená jako první mohla jsem si vybrat a samozřejmě, že jsem hmátla po tom lehčím tématu. Takže Ivča to měla o něco těžší. Dostala jsem za 2 a Ivča za 3, za čež jsme obě rády. Ještě před francouzštinou říkám Ivče, že mám strach, že mě vyzkouší. A ona na mě, že se nemusim bát, že ne. Jsem si to totiž nestihla připravit,měla jsem v plánu to sepsat o víkendu a pak by to bylo snad lepší, ale jsem ráda, že to mam za sebou. A já říkám Ivče,ne nevyzkouší mě, vyzkouší nás obě. No a ejhle, přišla do třídy a my dvě museli naklusat k tabuli. XD tak už jsem pak měla po zbytek dne cokoli předpovídat xD No a teď už se s vámi asi dneska rozloučím, protože musím bráchovi dopsat esej o Karlu Čapkovi do školy. Má bejt nejlíp na 4 stránky, tak se činim co můžu, ale zatim to ještě nemam. Když jsem to bráchovi přečetla,potěšil mě tím, že mi řekl: "No ségra, má to jednu drobdnou vadu, každej pozná, že jsem to nepsal já, poněvadž to zní jak od profesionála." To mě opravdu zase jednou pro něco nadchl :) Jo a o tý eseji do školy psssst ,kdyby se vás někdo ptal, psal to on sám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ViVi ViVi | 22. listopadu 2009 v 13:15 | Reagovat

ahoj, vidím že máš krásný dess, nechtěla by jsi mi pomoct??byla bych ti moc, vděčná kdyby jsi mi udělala dess nebo mi s ním pomohla díky za odepsání.papa!!
piš na simskamiwka.blog.cz
díky moc!!

2 Hanichka Hanichka | Web | 22. listopadu 2009 v 13:36 | Reagovat

Bezva, ještě někdo, kdo píše slohy někomu jinýmu :D A kdo dělá věci do školy za sourozence, já jsem sestřičce zase psala literární deník :)
Matika a chemie jsou zlo. Hlavně, když to učí někdo nevyhovující. A že to nechápeme je jejich chyba, ne naše :)
Já jsem taky ze středočeskýho kraje, okres Benešov. Jméno vesničky ti nejspíš nic neřekne, Hvězdonice. A přiznám se ti, že jsem na tvým bločku byla poprvé, když jsem psala ten minulej koment a až teď to tady prolezu. Takže že jsi nevěděla o R....já nevím vůbec o ničem :)

3 Dullsinea Dullsinea | Web | 22. listopadu 2009 v 16:30 | Reagovat

[2]: A kdo je R? Já jsem z vesničky Drozdov, okres Beroun

4 Infinity Infinity | Web | 22. listopadu 2009 v 18:59 | Reagovat

Ta infantilnost bylůa myšlená v dobrým nebo špatným slova smyslu? :D
Jinak jdu si přečíst článek a kouknu na tvůj blog, design mě zatím zaujal, je moc pěknej.. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.